cz en de

Lakeside
Apartments Lipno

Rodinný resort přímo na břehu Lipenské přehrady s vlastním molem a nekonečným výhledem.
Rezervovat ubytování

Nový rozměr pohodlí...

Spojíme-li krásu přírody, inovativní přístup, úctu a ohleduplnost k prostředí, získáme nový rozměr bydlení s luxusem moderních technologií na prahu jedinečné přírody.

Užijte si luxusní ubytování na břehu jezera vzdáleného jen 2 hodiny cesty od nejbližšího Alpského lyžařského střediska Hinterstoder a 40 minut od běžkařského areálu Schöneben. Dotkněte se divoké přírody, užijte si největší přehradu v České republice, rozmazlujte své tělo i smysly ve wellnessu a podnikejte výlety za kulturou, gastronomií, sportem i historií a legendami. Poznejte šumavskou přírodu z pohodlí apartmánu, který splňuje nejpřísnější nároky na moderní bydlení, ať už chcete do své dovolené investovat jen pár dní či celé měsíce.

Apartmány k pronájmu

Relaxujte ve wellness

Součástí společných prostor objektu je kromě reprezentativní vstupní lobby s recepcí také prvotřídně vybavené wellness s nerezovým bazénem s prvotřídním protiproudem BADU Jet, který se využívá při tréninku vrcholových sportovců, vířivkou a finskou saunou s výstupem na soukromou terasu. Na dům navíc navazuje zahrada a několik dalších krytých teras s posezením, majitelé či hosté domu mohou využít privátní pláž se zázemím pro jachting, kiteboarding a další vodní sporty. V objektu lze uspořádat konference či různé pracovní a soukromé akce – pro tyto účely slouží multifunkční sál a zasedací místnosti.

Zobrazit wellness

Ráj nejen pro jachtaře

LakeSide apartments jsou situovány v obci Černá v Pošumaví, která vytváří přirozený středobod celé oblasti obklopující Lipno. Díky tomu, že leží v CHKO Šumava a zároveň v blízkosti hranice Šumavského Národního parku, nabízí množství jedinečných scenérií a spoustu možností k trávení volného času v přírodě.

Poloha v místě největší šířky vodní nádrže Lipno je ideální pro všechny větrné sporty a je tak dlouhodobě vyhledávanou destinací všech vyznavačů jachtingu, windsurfingu, ale i adrenalinovějšího kiteboardingu. Ideální podmínky jsou zde nejen pro plavce, ale i pro ty, kdo chtějí jen relaxovat na pláži. Všichni,  kdo si chtějí v létě užít bezstarostné chvíle na některé ze zdejších pláží či v okolní přírodě je tato lokalita ideální, jelikož se navíc vyznačuje množstvím turistických tras, cyklostezek a historických památek.

V zimě vybízí k bruslení na Lipně či k lyžování v nedalekých areálech, jako je například dvě hodiny vzdálený rakouský lyžařský resort Hintestoder nebo bližší Hochficht. Díky této pestrosti představují apartmány LakeSide apartments Lipno skvělé místo pro trávení volných chvil v každé roční době.

Zobrazit aktivity