cz en de

SPOJENÍ TOHO NEJLEPŠÍHO,
CO ČESKÁ KRAJINA NABÍZÍ

Ráj nejen pro jachtaře

Lipno je dlouhodobě vyhledávanou destinací jachtařů, windsurfařů, ale i všech, kdo si chtějí v létě užít bezstarostné chvíle na některé ze zdejších pláží či v okolní přírodě. Lokalita se navíc vyznačuje množstvím turistických tras, cyklostezek a historických památek, v zimě vybízí k bruslení na Lipně či k lyžování v nedalekých areálech, jako je například rakouský Hochficht. Díky této pestrosti představují apartmány LakeSide apartments Lipno skvělé místo pro trávení volných chvil v každé roční době.

Další aktivity

Místo, kde se setkává voda s větrem

Rozsáhlá vodní plocha lipenské přehrady v kombinaci s vhodnými povětrnostními podmínkami skýtá bezpočet možností pro všechny, kdo milují spojení živlů voda a vítr. V České republice jsou taková místa velice vzácná, a právě proto je obec Černá v Pošumaví, jež je sídlem i LakeSide apartments, dlouhodobě vyhledávanou destinací všech milovníků adrenalinových vodních sportů.

Cyklistika
Peší turistika
Plavání
Wellness
Windsurfing
Jachting
Kiteboarding
Rybaření
Lanové
prvky
Paddleboarding
Minigolf
Nordické
bruslení
Bežecké
lyžování
Další aktivity

LakeSide apartments Lipno jsou situovány v obci Černá v Pošumaví, která vytváří přirozený středobod celé oblasti obklopující Lipno.

Díky tomu, že leží v CHKO Šumava a zároveň v blízkosti hranice Národního parku Šumava, nabízí množství jedinečných scenérií a spoustu možností k trávení volného času v přírodě. Černá v Pošumaví se nachází na břehu nejširšího místa vodní nádrže Lipno. Je tak dlouhodobě vyhledávanou destinací všech vyznavačů jachtingu, windsurfingu, ale i adrenalinovějšího kiteboardingu. Ideální podmínky jsou zde i pro plavce nebo veslaře, ale také pro každého, kdo chce jen relaxovat na pláži. Lipno je zkrátka oblíbeným místem milovníků vodních větrných sportů, ale i všech, kdo si chtějí v létě užít bezstarostné chvíle na některé ze zdejších pláží či v okolní přírodě.

Lokalita se navíc vyznačuje množstvím turistických tras, cyklostezek a historických památek, v zimě vybízí k bruslení přímo na zamrzlé ploše přehrady či k lyžování v nedalekých areálech, jako je například rakouský Hochficht. Díky této pestrosti představují apartmány LakeSide apartments Lipno skvělé místo pro trávení volných chvil v každé roční době.

Apartmány k pronájmu