cz en de

Užijte si dovolenou na Lipně s komfortem vlastního domova

Nový rozměr pohodlí

Spojíme-li krásu přírody, inovativní přístup, úctu a ohleduplnost k prostředí, získáme nový rozměr bydlení s luxusem moderních technologií na prahu jedinečné přírody.

Luxusní moderní ubytování na břehu jezera najdete v novém resortu LakeSide apartments, který se nachází v přímém sousedství MOLO Jestřábí. Ubytovat se můžete v prémiových apartmánech s vlastní terasou a výhledem na jezero. Apartmány velikostí od 33 m2 do 150m2 mají každý své jedinečné kouzlo a dispoziční řešení nabízí dostatek místa pro dvojice, rodiny i skupiny přátel. Dům je vybaven inovativními technologiemi, disponuje podzemní garáží a zcela novým wellness. Resort LakeSide  uspokojí i ty nejnáročnější klienty.

Součástí ceny je běžná spotřeba vody, elektřiny, povlečení a připojení k internetu. Cena nezahrnuje poplatek obci ve výši 40 Kč/osoba.

Rezervovat ubytování

Nároční hosté ocení moderní zařízení, technologie, wellness i garážové stání pro svůj vůz.

Všechny zkušené cestovatele pohltí rozmanitost, podmanivá příroda a široká škála sportovního i kulturního vyžití ať už v Čechách, Německu nebo Rakousku.

Do Alp blíž než na letiště, u českého moře za pár minut. Do nejbližšího alpského lyžařského střediska se dopravíte za dvě hodiny a k Lipenské přehradě přezdívané také „Jihočeské moře“ za několik minut na soukromou pláž.

Dům vyniká funkčností, trvalostí, neotřelým čistým designem a skýtá komfort spojený s ekologickou šetrností. Splňuje nekompromisní nároky na udržitelný provoz a skýtá jedinečné spojení čistoty provedení a inovativních technologií.

Komplexní správcovský servis pak zajišťuje minimální náročnost a soběstačnost, jež ocení především Ti, kteří se chtějí oprostit od všedních starostí.