cz en de
Luxusní Penthouse II

Luxusní Penthouse II

Luxusní Penthouse II

Luxusní penthouse s  velkolepým výhledem z vlastní sauny na rozlehlou vodní plochu a šumavské velikány je lákavou volbou pro početnou či vícegenerační rodinu, případně dvě rodiny či tři páry, které chtějí trávit čas společně pod jednou střechou.

Plochou čítající 119 m2, galerií 18m2  a lodžií 29 m2 nabízí komfort rodinného domu s výhodou rezidentního bydlení až pro 7 osob a přistýlky pro další 3 osoby.

Vybavení
7000 Kč/noc/7 osob + 700 Kč/noc každá další os. mimo hlavní sezonu
10000 Kč/noc/7osob + 700 Kč/noc každá další os. hlavní sezona
3500 Kč jednorázový poplatek za úklid
10 osob max. počet
vratná kauce 10.000 Kč a 250 Kč na čip
15:00 check-in
10:00 check-out

Součástí ceny je běžná spotřeba vody, elektřiny, povlečení, připojení k internetu a garážové stání. Cena nezahrnuje poplatek z pobytu dle vyhlášky obce. Cena pronájmu v období 23. 12. - 1. 1. je 20.000 Kč/noc

Rezervovat ubytování
Ložnice pro 3 osoby. Master ložnice pro 2 osoby s vlastní koupelnou, WC a šatnou v prvním patře.
Přízemí - Kuchyňka . 1. patro - Plně vybavená kuchyně s ostrůvkem, chladničkou a mrazákem, indukční varnou deskou a troubou s mikrovlnným ohřevem, konvicí a myčkou
Přízemí - Koupelna s WC, První patro - koupelna s WC
Obývací pokoj s prosklenou štítovou stěnou
Multimediální stěna - televize s možností připojení na streamovací služby
Pračka
Velké množství úložných prostor pro Vaše oblečení a vybavení
Prémiové WIFI (VIP) připojení k internetu zdarma
Garážové stání
Lyžárna s vysoušeči obuvi
Lodžie s výhledem na jezero
Kolárna
Vlastní sauna
2 hod/den ZDARMA bazén nebo sauna

Vybavení apartmánu

Byt se nachází v prvním patře levého křídla budovy.

V přízemí bytu se nachází koupelna s WC, kuchyňka a pokoj s lůžky pro 3 osoby.

1. patro bytu pak nabízí 50 m2 velký obývací pokoj s prosklenou štítovou stěnou a portálovými dveřmi na vlastní lodžii o ploše 29 m2, kde se nachází sauna a ochlazovací káď. Obývací pokoj se sedací soupravou a multimediální stěnou na jedné straně a prostornou kuchyní s ostrůvkem na straně druhé. Z obývacího pokoje je vstup do master ložnice, disponující vlastní koupelnou s WC a šatnou.

Galerie s manželskou postelí  a jednolůžkem se nachází v 2. patře bytu.

Plně vybavená kuchyně se spotřebiči prémiové značky De Dietrich, jež je citlivě umístěnou součástí obývacího prostoru, umožňuje svým obyvatelům zůstat nepřetržitě v centru společenského dění i v okamžicích přípravy pohoštění, či plnohodnotných pokrmů. Kuchyně disponuje chladničkou a mrazákem, varnou indukční deskou, kombinovanou troubou s funkcí mikrovlnného ohřívání a myčkou. Příprava rychlých jídel či opulentní hostiny se tak stane příjemným zážitkem či součástí společného trávení času.

Samozřejmostí multimediální stěny je chytrá televize, která umožňuje připojení na vaše oblíbené streamovací služby a kvalitní Wi-Fi připojení, které je pro klienty zcela zdarma.

Neopomíjenou součástí vybavení bytu je i pračka. Tento luxusní byt disponuje chytře řešeným umístěním úložných prostor, proto se i vícečetná rodina nemusí obávat jakýchkoliv omezení v důsledku většího množství šatstva či sportovního vybavení.

Více koupelen s vlastním WC umožňuje poklidný průběh i těch nejrušnějších rán či návratů z výletů.

Lodžie s výhledem přímo na jezero a Šumavské velikány a garážové stání včetně lyžárny (kolárny) s možností vysoušení lyžařských, SNB či turistických bot je již jen nepatrnou, nicméně velmi příjemnou třešničkou na pomyslném dortu luxusního ubytování.