cz en de

ZDE MŮŽETE
RELAXOVAT NAPLNO

Relaxujte ve wellness

Jedinečné přírodní scenérie. Nezaměnitelná atmosféra podtržená klidem vodní hladiny. Perfektní podmínky pro celoroční sportovní i kulturní vyžití.

Vítejte v prostředí odpočinku a rozmazlování vašeho těla i smyslů a navštivte náš úplně nový wellness situovaný v suterénu nově zbudovaného bytového domu LakeSide apartments. Celý wellness lze rezervovat nejen pro jednotlivce, ale i malé skupiny a užít si tak pobyt v kterékoliv jeho části v naprosto privátních podmínkách. Režim užití si volíte sami - privátní rezervace, kde budete pouze vy, případně vaše rodina či přátelé, případně můžete využít hodin určených pro veřejnost. Na své si přijdou nejen milovníci perliček a vířivek, ale i plavci, sportovci nebo vyznavači saunování či masáží.

Otevírací doba Wellnessu

Úterý - Pátek: 16:00 - 20:00

Sobota - Neděle: 10:00 - 20:00

Bazén s BADU Jet protiproudem

Celonerezová vana bazénu o rozměru 4,5 m x 6,5 m disponuje vůbec prvním protiproudem BADU Jet Turbo Pro v České republice, který nabízí úsťovou rychlost až 4,1 m/s, což potěší především výkonnostní plavce, pro které se návštěva našeho bazénu stává opravdovým sportovním zážitkem.  Nižší úsťové rychlosti jsou vhodné i pro rekreační sportovce či klienty, kteří si chtějí vyzkoušet plavání v protiproudu a zdokonalit svou plaveckou techniku nebo posílit svalstvo.  Pro snazší představu o síle našeho protiproudu je jeho průtok definovaný 150 – 350 m3 vody za hodinu a jeho odtoková rychlost se pohybuje v rozsahu 1,8 m/s (6,48 km/h) - 4,1 m/s (14,76 km/h). Bazén nabízí stoprocentní sportovní vyžití i těm nejnáročnějším plavcům. Protiproud lze využít i pro sportovní soustředění jednotlivců či skupin a na základě možnosti využití dálkového ovládání protiproudu tak umožňuje regulaci výkonu nejen samotnému sportovci, ale i jeho trenérskému týmu. Protiproud není určen pro osoby mladší 8 let!
Při provozu protiproudu se v celém bazénu vytváří proudění odpovídající atrakci „divoká řeka“.
V relaxační zóně se nachází vzduchovací lavice, jež potěší Vaši pokožku jemným perlením kolem celého těla, a 5 masážních trysek v různých výškách poskytujících vydatnou a efektivní hydromasáž.
Inovativní bazénová technologie umožňuje spolehlivé čištění vody zajišťující její vysokou kvalitu a nezávadnost za co nejnižšího podílu chloru, a je tak vhodná i pro citlivou pokožku.
Kapacita bazénu max. 10 osob. Bazén, vzhledem ke zmiňovaným atrakcím není určen pro děti do 3 let, a proto je jim vstup do bazénové části z bezpečnostního hlediska zakázán. Děkujeme za pochopení.

Ceník bazénu:

200,- Kč/ hod/ os. (pouze út-pá 16:00 - 17:00, so-ne 10:00 - 11:00 a 16:00 - 17:00)

150,- Kč /hod/ děti (3 - 8 let) (pouze út-pá 16:00 - 17:00, so-ne 10:00 - 11:00 a 16:00 - 17:00)

Pronájem celého bazénu: 2.000,- Kč/ hod

Whirlpool

Odpočiňte si a zrelaxujte své tělo i mysl v luxusu a čistotě privátní vířivky.
Vířivka HotSpring Envoy Highlife s pokročilovou technologií, ohromujícím vzhledem a luxusním vybavením pro váš maximální zážitek patří k TOP produktům ve světě vířivek a svou velkorysostí umožňuje komfortní hydroterapii až pro 5 osob současně. Vychutnat si můžete nejen systém Comfort Control™, kdy regulací množství vzduchu určujete, zda si dopřejete hloubkovou či pouze jemnou masáž, ale i Moto Massage DX – patentovanou hydroterapeutickou masáž zajištěnou dvěma pohyblivými tryskami. V neposlední řadě si dopřejete i reflexní terapii akupresurních bodů dlaní a chodidel. Pro váš ještě lepší zážitek z pobytu ve vířivce disponuje tento model doplňkem BellaFontana™, který potěší především děti. Tři barevně zbarvené oblouky vody se sbíhají a vytvářejí elegantní fontánu. Během pobytu ve vířivce si můžete dopřát jemné osvětlení v několika barevných tónech, nebo si zvolit prolínání barev. Tento vícezónový osvětlovací systém Luminescence™ Vám umožní snadno si vybrat vlastní osvětlení podle nálady, tento prvek se bude líbit i dětem. 
Vzhledem k hloubce vany a nastavení trysek nedoporučujeme vstup dětem nižším než 110 cm. Vířivka funguje pouze v privátním režimu, je tedy nutná rezervace. Pro zajištění kvality vody se vířivka před i po každém klientovi čistí a napouští čerstvou vodou, kterou je nutné nahřívat, proto rezervaci provádějte minimálně 24 hodin předem

Ceník vířivky:

3200,- Kč/ 1. hodina

400,- Kč každá další započatá hodina

Sauna

Užijte si pocit horkého léta i v nejchladnější zimě.
Naše úplně nová finská sauna disponuje zcela bezpečným topným tělesem Rocher Det, které ochrání i nejmenší uživatele sauny před nepříjemnou nehodou.  Velkorysé dřevěné několika úrovňové lavice nabízí komfortní užití sauny i pro více osob naráz v privátním režimu. Vyhnete se tak nechtěné přítomnosti cizích osob a užijete si tak komfort diskrétního pobytu v sauně. Efektní podsvícení opěrných lavic optickými vlákny vytváří příjemnou intimní atmosféru, potěší vaše smysly a pobyt v horkém prostředí se tak stane přívětivým i pro malé neposedy.
Ochlazovací proces si můžete zvolit dle svých preferencí a vybrat si tak průběh ochlazení pozvolně či šokově. Díky možnosti regulace teploty vody, se zchladíte pod jednou ze dvou hlavových sprch nebo se ochladíte ruční sprchou teplotou, která vám vyhovuje. Pro milovníky šokového ochlazení je připravena ochlazovací proudová sprcha (ochlazovací vědro) se studenou vodou.
V odpočinkové zóně pak doporučujeme využít dřevěných ergonomických lehátek s možností stavitelnosti polohy, ve které chcete mezi jednotlivými saunovacími cykly relaxovat.

Ceník sauny:

Pronájem celé sauny: 1160,- Kč/ hod

Multifunkční sál

Zcela nový multifunkční sál nabízí širokou škálu možností využití. Ať už chcete sportovat individuálně, v páru či ve skupině, jen tak posedět a shlédnout zajímavý film nebo si užít kvalitní, ničím nerušený poslech vámi zvolené hudby, či jej využít v rámci kongresu či firemních porad nebo mítinků. Multifunkční sál je vybaven audio systémem Denon s prvotřídním laserovým projektorem a elektronicky ovládaným projekčním plátnem. K dispozici jsou zde i sedací vaky, gymnastické míče, podložky na cvičení a pingpongový stůl včetně příslušenství. Nespornou výhodou je vzduchotechnická jednotka hlídající kvalitu ovzduší a stabilní teplotu sálu dle způsobu využití.

Rozměr sálu: 73 m2 (5.9m x 12.3m)

Maximální kapacita pro sportovní využití 10-15 osob podle typu pohybové aktivity
Maximální kapacita pro kongresové využití 80 osob

Při vstupu do sálu prosíme všechny uživatele, aby dodržovali návštěvní řád, který je k dispozici v LakeSide Wellness a recepci.

Pronájem sálu: 800,- Kč/ hod