cz en de
Mezonet "80"

Mezonet "80"

Mezonet "80"

Rezidentní dvoupatrový byt s velkolepým výhledem na rozlehlou vodní plochu a Šumavské velikány ocení především větší či vícegenerační rodiny, případně skupina přátel, jelikož skýtá komfortní prostor až pro 8 osob.

Svou rozlohou 69 m2, galerií 12m2 a velkorysou venkovní terasou o rozloze 35 m2 je jednoznačně nekompromisní volbou pro ty, kteří vyhledávají bydlení s možností nalézt prostor pro klidné rozjímání i v nejrušnějším kruhu rodiny.

Vybavení
5950 Kč/noc mimo hlavní sezonu
6490 Kč/noc hlavní sezona
2500 Kč jednorázový poplatek za úklid
8 osob max. počet
Vratná kauce 6.000 Kč a 250 Kč na čip
15:00 check-in
10:00 check-out

Součástí ceny je běžná spotřeba vody, elektřiny, povlečení, připojení k internetu a garážové stání. Cena nezahrnuje poplatek z pobytu dle vyhlášky obce.

Rezervovat ubytování
Ložnice pro 2 osoby - manželská postel
Podesta s rozkládací manželskou postelí pro 2 osoby
Galerie s manželskou postelí pro 2 osoby
Rozkládací pohovka určená pro každodenní spaní pro 2 osoby
Televize s možností připojení na streamovací služby
Plně vybavená kuchyně s chladničkou a mrazákem, indukční varnou deskou a troubou s mikrovlnným ohřevem, konvicí a myčkou
Koupelna se sprchovým koutem a WC
Samostatné WC
Prémiové WIFI (VIP) připojení k internetu zdarma
Pračka, skládací sušák na prádlo
Velké množství úložných prostor pro vaše oblečení a vybavení
Terasa se zahradním nábytkem s výhledem na jezero
Garážové stání (v ceně)
30 % sleva na vstup do Wellness
Lyžárna s vysoušeči obuvi
Kolárna (doplňková služba)

Vybavení apartmánu

Byt se nachází v prvním patře levého křídla budovy.

Plně vybavená kuchyně, jež je součástí obývacího prostoru, disponuje spotřebiči od prémiové značky De Dietrich, tedy varnou indukční deskou, kombinovanou troubou s mikrovlnným ohřevem a myčkou, chladničkou a oddělenou samostatnou mrazničkou Siemens. Na své dovolené si tak můžete připravit vlastní stravu zcela bez kompromisů a díky přítomnosti klasické pečící trouby se tak nemusíte ve svých kulinářských nárocích jakkoliv omezovat.

V bytě je k dispozici chytrá televize, která umožňuje připojení na vaše oblíbené streamovací služby, samozřejmostí je kvalitní Wi-Fi připojení, které je pro klienty zcela zdarma.<

Samozřejmou součástí vybavení bytu je i pračka. Tento velkorysý apartmán disponuje velkým množstvím úložných prostor, proto se i vícečetná rodina nemusí obávat jakýchkoliv omezení v důsledku většího množství šatstva či sportovního vybavení.

Koupelna se sprchovým koutem a WC a dalším odděleným WC umožňuje využití současně více osobám najednou.

Nezbytným doplňkem bytu je dřevěná střešní terasa 35 m2 se zahradním nábytkem s výhledem přímo na jezero. Využít můžete i garážové stání (v ceně), lyžárnu s možností vysoušení lyžařských, SNB či turistických bot a kolárnu (za příplatek).